1.  Poradíme, volejte: +420 720 561 978

Příběh Motherboxu

Čekala jsem své první miminko a chtěla si těhotenství pořádně užít. Hledala jsem vhodnou kosmetiku, kvalitní produkty a služby nejenom pro sebe, ale i pro své budoucí miminko.

V tu dobu mě napadlo, že by bylo hezké, kdyby všechno to pobíhání a vybírání někdo udělal za mě a poslal mi to nejlepší rovnou domů. Ušetřila bych si spoustu času a energie. A ještě bych se mohla těšit na překvapení.

Protože jsem i s bříškem ráda cestovala, zjistila jsem, že v zahraničí podobné služby fungují. Každý měsíc se můžete těšit na dárky v krabičce, ale nikde jsem nenarazila na dárky pro těhotné nebo maminky. Napadlo mne tedy zkusit vymyslet produkt, který by potěšil právě ženy v období mateřství. Začala jsem vytvářet svět Motherboxu, kde maminka nalezne vše, co ji udělá radost. Motherbox jí zároveň pomůže v rozhodování, který produkt nebo služba je pro ni a její miminko to pravé.

Díky skvělým partnerům se podařilo dát koncept Motherboxu dohromady a s pomocí mého bezvadného týmu jsme vše dotáhli až k samotnému porodu.

Motherbox se narodil jako krásný a zdravý novorozenec plný lásky, přírody a kvality. Jsem jeho hrdou maminkou a těším se, až společně budeme rozdávat radost všem (nastávajícím) maminkám i tatínkům. Právě proto totiž vznikl.

Přidejte se i vy a nechte se hýčkat krabičkou Motherbox, protože my ženy si to zasloužíme!

S úctou k novému životu,

Martina a celý team Motherbox