1.  Poradíme, volejte: +420 720 561 978

Jak to funguje

Co v krabičce najdete?

Pokud si zvolíte již sestavenou řadu Motherbox ZEMĚ, naleznete zde ručně šitého usínáčka Motherbox v neutrální barvě, kosmetiku nejvyšší kvality na přírodní bázi pro maminku i její miminko, ručně vyráběné přáníčko a další překvapení. Vybrat si ale také můžete již sestavené sady pro princezny či malé námořníky pod názvy edic Motherbox – chlapeček a Motherbox – holčička.

Všechna zvířátka a přáníčko Motherbox pro vás ručně vyrábí maminky v našem projektu Mother’s work.

Pokud si zvolíte sadu NEBE, můžete si svůj Motherbox sestavit sami z 10 kategorií dárečků. Tato sada tedy obsahuje 10 dárků, cena je vždy jednotná (včetně dopravy zdarma), ať nakombinujete jakékoli produkty z jednotlivých kategorií (z každé kategorie lze vybrat vždy jeden produkt). Jako 11. dárek vám navíc zdarma přidáme přáníčko Motherbox.

Dále máme limitované edice s názvy: VLOČKALÁSKAPOLIBEKPETRKLÍČÚCTAPOLIBEKSLUNCE, které jsou vždy v prodeji měsíc před svátkem, k němuž se vztahují. Obsah každé edice je spojen s daným svátkem a tomu odpovídá i luxusně vytvořená krabice Motherbox.

Můžeme za vás i vyplnit přáníčko s věnováním nebo vybrat ten nejvhodnější dárkový poukaz Motherbox, aby se maminka mohla sama rozhodnout, která edice jí udělá největší radost.

Motherbox umíme doručit zdarma po celé ČR k 16. dni v měsíci, popřípadě i rychleji – do dvou pracovních dnů (u této varianty je již doprava zpoplatněna).

Možnost osobního vyzvednutí ZDARMA IHNED na skladu Motherbox v Rudné u Prahy, popřípadě v kanceláři na
Praze 6 – Podbaba, Rezidence Dejvice. Pro domluvení předání volejte prosím tel.: +420 607 159 794

Zde je malá ukázka, z čeho si můžete Motherbox sestavit sami v kategorii NEBE:

1. Do čeho zabalit?

2. Malým do postýlek

3. Kosmetika malým

4. Kosmetika mamkám

5. Radost pro mamku

6. Radost pro nejmenší

7. Co malí potřebují?

8. Dárek od Motherboxu

9. Pro tajná přání…

10. Mezi řádky


Darujte dárkový poukaz a maminka se sama rozhodne, který Motherbox jí udělá největší radost.