1.  Poradíme, volejte: 720 561 978

Jak to funguje

Co v krabičce najdete

Pokud si zvolíte již sestavenou řadu Motherbox ZEMĚ, naleznete zde ručně šitého usínáčka Motherbox v neutrální barvě, kosmetiku ty nejvyšší kvality na přírodní bázi pro maminku i její miminko, ručně vyráběné přáníčko. Nebo již sestavené sady pro princezny a malé námořníky pod názvem edic Motherbox – chlapeček a Motherbox – holčička.

Všechny zvířátka a přáníčko Motherbox pro Vás vyrábí ručně maminky v našem projektu “Mother’s work”.

Pokud si zvolíte sadu řady NEBE, můžete si sestavit svůj Motherbox sami z 10 kategorií dárečků, kde je cena jednotná za výběr z 10 dárků, včetně dopravy zdarma. Kde Vám 11 dárek přidáme přáníčko Motherbox navíc jako dárek zdarma.

Poté máme limitované edice s názvy: VLOČKA, LÁSKAPOLIBEKPETRKLÍČÚCTAPOLIBEKSLUNCE, kde budou vždy v prodeji měsíc před daným svátkem, ke kterému se tyto edice vztahují a obsah je spojen s daným svátkem a tomu i odpovídá luxusně vytvořená krabice Motherbox.

Můžete za Vás i vyplnit přáníčko s věnováním, nebo vybrat ten nejvhodnější dárkový poukaz Motherbox, kde si maminka poté sama vybere, jaká edice jí udělám největší radost.

Motherbox umíme doručit zdarma po celé ČR k 16 dni v měsíci a nebo i rychleji a to do dvou pracovních dnů, kde je již doprava zpoplatněná.

Možnost osobního vyzvednutí ZDARMA IHNED na skladu Motherbox v Rudné u Prahy, nebo v kanceláři na Praze 6 Podbaba, Rezidence Dejvice. Pro domluvení předání, volejte prosím tel: tel: +420 607 159 794

Zde je malá ukázka z čeho si můžete Motherbox sestavit sami v kategorii NEBE:

1. … do čeho zabalit?

2. Malým do postýlek

3. Kosmetika malým

4. Kosmetika mamkám

5. Radost pro mamku

6. Radost pro nejmenší

7. Co malí potřebují?

8. Dárek od Motherboxu

9. Pro tajná přání…

10. Mezi řádky…


Darujte dárkový poukaz a maminka si sama rozhodne, jaký Motherbox jí udělá tu největší radost.