1.  Poradíme, volejte: +420 720 561 978

Kdo křtil Motherbox nosí čáp a Papabox? My víme…

Za hradbami Porodnice Podolí bylo veselo.
Den dětí věnovaný malým pacientům z Centra fetální medicíny již podruhé rozzářil dětské tváře

Ve čtvrtek 30. 5. proběhl ve sluncem zalitých zahradách ÚPMD v Podolí již druhý ročník dětského dne věnovaného malým pacientům z Centra fetální medicíny, který přišel podpořit i primátor podpořit centrum i primátor hlavního města Prahy Zdeněk Hřib v doprovodu tiskové mluvčí Martiny Vackové.  Návštěvníci se zde mohli setkat s celým týmem lékařů a sestřiček z CFM a užít si příjemné dopoledne plné zábavy, dojemných setkání i dobrot a dárků od partnerů akce. Při této příležitosti proběhl oficiální křest nového projektu Motherbox nosí čáp, který od teď dostane každá maminka ubytovaná na nadstandardních pokojích Porodnice Podolí.

Co je Motherbox nosí čáp?
Motherbox nosí čáp je nový projekt vytvořený speciálně pro Porodnici Podolí. Každá maminka, která si pro svůj pobyt vybere nadstandardní pokoj, dostane jako pozornost unikátní edici Motherbox nosí čáp.

 

Křest přišly podpořit osobnosti jako Jakub Kohák, který je zároveň ambasadorem nového Papaboxu, Andrea Kalivodová a Nikol Moravcová.

Pro ty nejmenší návštěvníky měl Motherbox přichystanou zábavnou dílničku, kde si děti mohly vyrobit látkového čápa z přírodních materiálů, nebo se zvěčnit v hravém fotokoutku s balónky. Firma PIXITO přispěla k nevšednímu zážitku svým 360° videem, které hosté mohli v reálném čase sdílet na svých sociálních sítích.

A nechyběl ani skákací hrad či letní osvěžení od partnera Waterdrop, u kterého mohli návštěvníci ochutnat vitamíny a antioxidanty nabité mikrodrinky bez cukru. O zábavu se konečně postaral i Michal Nesvadba se svým divadelním představením Kouzelná školka.

Stánek Motherbox doprovázela i zábavná firma Pixito, kde si každý mohl na místě odnést svoje fotky a nebo si vyzkoušet rotující kameru, která natáčela 360° krátká videa.

O další video se postaral partner projektu Motherbox nosí čáp a specialista na dětskou fotografii YesPhoto.
Dalším fresh partnerem byla firma Waterdrop, který děti a dospělé zásobil svěží dávkou vitamínů a občerstvil tak všechny přítomné. Jeho výrobky jsou z ovoce a bylin z celého světa, bez cukru. Každý si určitě vybere tu svojí oblíbenou příchuť.

V neposlední řadě byl během dětského dne představen Papabox, vtipný a praktický dárek, který všechny novopečené tatínky ”nakopne” do nového života.

Jeho hrdý ambasador, Jakub Kohák, samozřejmě u stánku Motherbox nemohl chybět a podepisoval pohledy snad každému, kdo se stavil na kus řeči.

 

.

 

Velké poděkování patří hlavním partnerům a všem ostatním za dodání krásných dárků do tomboly.

Hlavními partnery projektu Motherbox nosí čáp jsou:
Hamleys
Maminka
TV Relax

Partneři projektu jsou:
Babypoint
Jack and Jill
Levandulové údolí
CREATIVE WORLD
KOLORKY
Klorane bébe
Waterdrop
Kendamil
Rohlik
KidPro
Kidaxi
Pure House
Tedy’s
Facebag
Naif a další…

Protože u stánku Motherbox nemohl chybět Jakub Kohák, který se poctivě podepisoval na pohledy Papabox by Kohák velkým i malým zájemcům.

Mělo to i jiný důvod a to, že se při této příležitosti zde představila právě novinka v čele s Jakubem a to Papabox – První výkop pro pořádný táty.

Každý z více než tří set účastníků dětského dne si v závěru odnášel úsměv na tváři, balónek a milý dárek.

Podívejte se na video: Křest Motherboxu v ÚPMD v Podolí

 

Papabox obsahuje praktické a vtipné dárky ve stylovém šedo ‑ hnědém provedení, které každý správný táta jistě ocení.
Obsah:

  • Ručně šitá chladící či nahřívací pohanková maska na obličej s mikromasážními účinky (při bolestech hlavy přijde vhod)
  • Ručně šitý nahřívací pohankový míč Motherbox (má skvělé antistresové účinky)
  • Ručně šitý látkový pytlík Motherbox ze 100% bavlny s překvapením uvnitř
  • Botanická přírodní péče na podporu růstu vlasů, šampón KLORANE (50 ml)
  • Pohled “první výkop pro pořádný táty” s podpisem Jakuba Koháka
  • Botanická přírodní tělová péče pro miminko od francouzské značky KLORANE
  • Slezská káva 100% arabica – zrnková, mix druhů (50 g)
  • Přírodní látková taška ze 100% bavlny

Vše zabaleno v praktické dárkové krabici Natur Papabox vystlané luxusním saténem, kterou pro vás s láskou vyrobily pracovnice z chráněné dílny

Obdarovat budoucí maminky většinou není problém, ale čím potěšit muže? Abyste si už nemuseli lámat hlavu s dárkem pro budoucí nebo novopečené tatínky, ve spolupráci s Jakubem Kohákem jsme vytvořili Papabox, vtipný a praktický dárek, který je ”nakopne” do nového života.

Dárky Motherbox jsou vyráběné ženami na mateřské v rámci programu Mother’s work. Díky nim maminky opět získávají svůj pravidelný příjem. Každý účastník si odnesl plno dárků a my jsme velice rádi, že účast byla přes 300 dospělích a dětí, a že jsme mohli být součástí 2. ročníku setkání zázraků 2019 v ÚPMD v Podolí.

Motherbox je česká rodinná firma, která už od roku 2015 dělá radost budoucím a novopečeným maminkám. Vyrábíme dárkové balíčky Motherbox, které plníme pečlivě vybranými designovými a praktickými dárky, které potěší jak maminky, tak jejich malé andílky.

Součástí každého Motherboxu jsou ručně šitá zvířátka Motherbox, přáníčka a notýsky z recyklovaného papíru. Ty vyrábí zdravotně znevýhodněné ženy a maminky na mateřské, které díky programu Mother’s work opět získávají svůj pravidelný příjem. Celý příběh Motherboxu najdete na www.motherbox.cz