1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

5 tipů, co darovat ke Dni Matek

Den matek se slaví každou druhou květnovou neděli. Letos tedy spadá na 12.5.2019.
Čím potěšit maminku, je ale pokaždé pořádnou výzvou. Připravili jsme pro vás 5 tipů.

Jedním ze skvělých dárků může být lepší spánek. To je totiž právě to, čeho mají maminky málo, ať už jim je kolik chce let. Hodí se cokoliv, co prodlouží tyto slastné okamžiky plné odpočinku. Může to být krásná NATUR Pletená deka, nebo nahřívací medvídek plný uklidňující pohanky, která prospěje krční páteři a uleví od bolestí.

 

1. Sestavte si svůj vlastní Motherbox

Krásným dárkem může být také Vámi sestavený vlastní Motherbox. Z každé kategorie si vyberete dárek, dohromady tedy budete mít 10 dárků v krásné Motherbox krabici. Sami si vyberete, zda chcete přidat do Vašeho dárků šampón na vlasy, nebo raději sprchovou pěnu, nebo časopis Maminka na inspiraci. Vybrat si můžete dohromady 10 dárků a vytvořit si tak svůj vlastní dárek.

2. NATUR Pletená deka

Hledáte dárek, kterým s jistotou uděláte radost sobě nebo svým blízkým?  NATUR pletené deky jsou krásným designovým doplňkem, se kterým nešlápnete vedle. Jsou vyrobené ze 100% bavlny tedy z toho nejpříjemnějšího materiálu, který vás v zimě zahřeje a v létě zchladí. Díky lazení do přírodních barev se hodí se do každého kočárku i postýlky a krásně vyniknou i na vaší pohovce. Deku vám pošleme v dárkové krabici Motherbox srdcového tvaru (rozměry 45x40x6,2 cm) a jako pozornost od nás dostanete ručně šitého čápa Motherbox, který udělá radost (nejen) vašim malým andílkům.

3. Dárkové poukazy

Pokud si nevíte rady, co by zrovna maminka potřebovala, vyberte jako dárek Dárkové poukazy, kde si maminka sama rozhodne co si vybere. Třeba darujte poukaz právě na Sestavte si svůj Motherbox, kde si maminka sama sestaví svůj vlastní dárek.

4. Darujte srdce

Ze zkušenosti víme, že nejen krásný, ale především praktický dárek je to nejlepší, co může novopečená maminka dostat. Plenkové srdíčko splní veškerá náročná kritéria. Obsahuje jednorázové dětské plenky ECO by Naty, se kterými můžete přebalovat vaše maličké bez obav. Žádné zbytečné chemikálie. Pouze certifikovaný přírodní materiál dotýkající se dětské pokožky. Plenkové srdíčko dále obsahuje 100% přírodní vlhčené ubrousky ECO by Naty (bez vůně, pro citlivou pokožku), ručně šité zvířátko ve tvaru čápa a ručně vyráběné přírodní přáníčko Motherbox. Vše zabaleno do velkého srdce s mašlí.

 

Chcete dárek pro holčičku, chlapečka, nebo dáte přednost neutrálním barvě?

 

5. Darujte jí volný den

Maminky často nevědí, co dřív. Můžete se stát na jeden den její pravou rukou. Připravíte snídani, uklidíte byt, uvaříte oběd. V době, kdy bude mít volno může relaxovat podle vlastních představ. Nebo vy sama, pokud jste maminkou si udělejte den jinak a udělejte si radost – stačí i nová rtěnka:).

Krásný den maminky a nezapomeňte na to, že  jste bohyně.

 

Váš Motherbox