1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Komu darovat ECO Plenkové srdíčko? Máme pro vás 3 rychlé tipy!

Jak jste si již mohli všimnout v předchozích článcích, Motherbox se začátkem jara stále více vnímá sounáležitost s přírodou. Fascinuje ho vůně lesa, květin, zvuk tekoucího potůčku a celkově jarní svěžest. A právě proto se rozhodl do nového svěžího kabátku obléct i další ze svých produktů!

Jedná se o ECO Plenkové srdíčko. Chcete vědět, co všechno se skrývá uvnitř tohoto dárečku?

  • 50–55 jednorázových plen ECO by Naty
  • Ručně šitý čáp Motherbox v barvě dle vámi zvolené edice
  • Ručně vyráběné přírodní přáníčko Motherbox pro váš vzkaz z lásky
  • ECO vlhčené ubrousky Naty bez vůně, vyrobeny ze 100 % z přírodních materiálů, kompostovatelné, pro citlivou pokožku (20 ks)

Vše je zabalené do dárkové krabice srdcového tvaru (srdce má rozměry 45×40×6,2 cm), která je přírodní barvy, s víkem, dekorací a velkou mašlí (mašle je buď v růžové, modré, nebo neutrální barvě dle vámi zvolené varianty).

ECO Plenkové srdíčko nabízíme ve dvou velikostech:

  • Mini – hmotnost 3–6 kg (55 ks jednorázových plen)
  • Midi – hmotnost 4–9 kg (50 ks jednorázových plen)

Zároveň si můžete vybrat z jednotlivých barevných provedení. Máme edici pro holčičku, chlapečka a neutrální. Edice si můžete prohlédnout zde.

Informace k ručně šitému čápovi Motherbox:

Čáp Motherbox je ručně šitý v ČR v projektu Mother’s work. Díky tomuto projektu mohou maminky pracovat i na mateřské dovolené. Kromě výroby ručně šitých zvířátek Motherbox se věnují například tvorbě přáníček a notýsku Motherbox.

Ručně šitý čáp Motherbox je ušitý ze 100% bavlny, vyplněný hypoalergenním dutým vláknem a sešitý bavlněnými nitěmi. Čáp je pomalovaný nezávadnými barvami určenými na dětský textil. Jeho rozměr je 24×15 cm a vždy ladí s edicí, ve které se zrovna uhnízdil.

Přáníčko Motherbox:

Přáníčko se také vyrábí v rámci projektu Mother’s work. Je z recyklovaného papíru. Kdo by nechtěl dostat dárek s krásným vzkazem z lásky? Naše přáníčko je pro takový vzkaz jako dělané! Přichycené je kolíčkem v neutrální barvě.

 

ECO Plenkové srdíčko stojí 1299 Kč. Doprava je zdarma (po celé ČR) při doručení vždy k 15. dni v daném měsíci. Produkt umíme doručit i do dvou pracovních dnů – tento způsob doručení je již zpoplatněný.

Proč používat plenky a ubrousky ECO by Naty?

Plenky Naty jsou oceňovány zejména pro svůj minimální dopad na životní prostředí, šetrnost k dětské pokožce, skvělou funkčnost a mimořádnou hebkost. K výrobě je používán geneticky neupravovaný (GM free) kukuřičný škrob a další přírodní materiál. Jsou bez obsahu chlóru, umělých parfémů a barviv, alkoholu, parabenů a ftalátů.

Plenky jsou certifikované a doporučované švédskou “Asthma and Allergy Association”.

50–60 % plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů, tzn. je okamžitě rozložitelné. Zbytek na plence se pak rozloží do 2–4 let, na rozdíl od až 400 let u konvenčních plenek.

ECO vlhčené ubrousky Naty jsou vyrobeny ze 100 % z přírodních materiálů, jsou kompostovatelné.

Plenky mají krásný a přírodní design, který se zkrátka hodí na každou prdelku. 🙂

 

A komu srdíčko darovat? Máme pro vás 3 rychlé tipy!

  1. Sobě, protože plenky a ubrousky rozhodně využijete.
  2. Kamarádce. Krásná krabice ve tvaru velkého srdce s víkem jí zůstane jako vzpomínka například na všechna přáníčka, vzkazy, první ponožky, bodíčka a další věci, které se pojí s těmi nejkrásnějšími chvílemi v jejím životě. Zároveň jí zůstane krásná dekorace v podobě ručně šitého čápa Motherbox.
  3. Kolegyni, která odchází na mateřskou. ECO Plenkové srdíčko je originální dárek, který je na českém trhu jedinečný!

Nejčastěji doručujete srdíčka do porodnice nebo kolegyni, která odchází na mateřskou. My vám za váš zájem a nadšení z krásného dárku moc děkujeme!

 

Váš Motherbox

 

Text: Eva Lauberová