1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Motherbox pořádá soutěž ve spolupráci s Nobilis Tilia

Nobilis Tilia je česká certifikovaná přírodní a BIO kosmetika. Zároveň je tato firma partnerem Motherboxu, což už mnozí z vás vědí.

 

Do naší edice NEBE v sekci Sestavte si svůj Motherbox si totiž můžete od této značky přidat například následující dáreček, případně také voucher na 10% slevu na produkty Nobilis Tilia. Už jste si zkusili sestavit NEBE? Pokud ne, věnujte čerstvým či nastávajícím maminkám praktický a zároveň milý dárek v podobě této edice.

 

A teď k soutěži! Rádi byste věděli, o co se vlastně soutěží?

 

O malý přenosný difuzér od Nobilis Tilia, který se vejde na pracovní stůl, do dětského pokoje nebo klidně i do tašky s sebou na cesty. Pokud hledáte difuzér v malé variantě, MINI difuzér od Nobilis Tilia je pro vás ten pravý! Poslouží i jako noční lampička s barevným podsvícením, která je navíc díky nové směsi pro děti krásně voňavá.

 

A kdy a kde soutěž vypukne?

 

Soutěž o MINI difuzér od Nobilis Tilia začíná dnes, to znamená 22. 4. 2019, na stránce Motherbox na Facebooku. Plné znění soutěže, datum konání a její podmínky si můžete přečíst zde.

 

MINI difuzér od Nobilis Tilia logo Nobilis Tilia

 

Prohlédnout si další produkty a zjistit více informací o české certifikované přírodní a BIO kosmetice Nobilis Tilia můžete zde: https://eshop.nobilis.cz/.

 

Váš Motherbox