1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

3 tipy na svěží jarní zážitky!

Jestli jsme ještě před pár dny nosili zimní bundy, začátek dubna nás utvrdil o tom, že už skutečně začalo jaro. Minimálně v Praze určitě.

S jarem obvykle přichází nové impulzy, svěží energie, což Motherbox rozhodně cítí, proto také právě začátkem jara nově předělal své edice. Jestli jste ještě nečetli tento článek naplněný novinkami, můžete si ho přečíst zde: Čas plyne, Motherbox se mění!

A jak se cítíte vy? Také do vás jarní svěžest a energie vplula jakoby nic, nebo potřebujete trochu popostrčit? Možná právě období Velikonoc, které je tu zanedlouho a spolu s ním i příjemné volno, by pro vás mohlo být skvělým startem do jarních a posléze letních měsíců.

Motherbox vám přináší 3 tipy na to, co dělat o Velikonocích:

 

 

  1. 1.  Udělejte si piknik!

Pokud bude krásné počasí, zkuste zavítat do některého z parků nebo vyjet za město, vzít rodinu nebo přátele, deku, košík a jet si užít trochu zahálky a příjemného klábosení. Větší děti tuto příležitost jistě ocení ke hrám, ve kterých nebudou omezené prostorem vašeho bytu, a ty menší k příjemnému batolení se v trávě.

Jelikož k pikniku neodmyslitelně patří dobré jídlo a pití, rozhodně je zabalte s sebou! Nejlepší je přibalit něco slaného i sladkého, ale zároveň zdravého. Nezapomínejte na ovoce a zeleninu.

 

 

  1. Uspořádejte pro vaše děti nezapomenutelnou výpravu za překvapením.

Děti rády objevují a také s nadšením dostávají dárečky. Co kdybyste je letos místo dobrot na Velikonoce překvapili něčím roztomilým, co vám zároveň zůstane jako tematická dekorace na Velikonoce? Myslíte, že by jim udělal radost zajíček Motherbox? Můžete si ho z pohodlí domova objednat na našem e-shopu. Velký zajíček Motherbox je ručně ušitý v ČR ze 100% bavlny. Je vyplněný hypoalergenním dutým vláknem a sešitý bavlněnými nitěmi. Očička jsou namalována nezávadnými barvami určenými na dětský textil. Malý zajíček Motherbox do ručky, s rolničkou je také dostání na našem e-shopu.

Pokud máte k dispozici zahrádku nebo o Velikonocích vyrazíte někam za město, můžete pro děti připravit cestičku z šipek, na jejímž konci na ně bude čekat právě toto milé překvapení. Můžete tak společně podniknout procházku, která bude dobrodružnější než obvykle.

 

  1. Vyrazte do přírody za sportem!

Říkali jste si celou zimu, že nemůžete jít běhat, protože je venku ošklivě, mrazivo, sněží nebo je mlha a vy přece nechcete nastydnout? Na jaře přestal být prostor pro výmluvy. Příjemné sluníčko přímo vybízí k proběhnutí nebo protažení někde na lesní či polní cestě. Máte raději jízdu na kole? Nebojte se ho po zimě vytáhnout! Velikonoční prodloužený víkend rovněž vybízí k různým pobytům, které také můžete zkombinovat se sportovní aktivitou. Možná budete až překvapeni, jak moc ji především větší děti ocení. Pokud jsou vaše děti zatím příliš malé na to, abyste je učili na kole nebo s nimi běhali po parku, udělejte si alespoň osvěžující procházku s kočárkem.

 

Motherbox vám přeje krásné prožití jara a Velikonoc! Doufá, že si ho užijete podle svého, ale zároveň se třeba necháte inspirovat našimi tipy.

Motherbox – první dárek z lásky.

 

Text: Eva Lauberová