1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Máte rádi fotbal? Nejste sami.

Motherbox se podílel na další zajímavé akci. Dne 13. 11. 2017 proběhla v Tančícím domě členská schůze ČAFH (Česká asociace fotbalových hráčů). Večer byl plný zajímavých osobností.

 

ČAFH je spolek, který sdružuje fotbalisty působící v České republice na profesionální i amatérské úrovni a zabývá se ochranou jejich zájmů. Také je partnerem Motherboxu a právě Motherbox tomuto spolku pomáhal na členské schůzi v Tančícím domě vytvářet doprovodný program. Níže najdete odkaz na video z této inspirativní akce.

 

 

ČAFH podporuje charitativní projekt Shoes4Life. Celkově se v tomto projektu již vybralo přes 3000 bot a zapojilo se do něj 800 lidí. Boty, které by jinak ležely nepoužívané v botníku, tak opět dostávají možnost někomu udělat radost.

 

Na otázku „Máte rádi fotbal?“ pravděpodobně souhlasně odpoví daleko více z nás, než bychom předpokládali. Třeba právě díky vybraným botám se budou moci lidé v chudších oblastech opět věnovat fotbalu, jiné sportovní aktivitě, která je baví, nebo prostě jen nechodit bosky.

 

 

Přestali jste nosit svoje tenisky a teď se vám doma válí? Podívejte se na stránky projektu www.shoes4life.cz a dozvíte se, jak by mohly pomoci někomu dalšímu.

 

 

Další informace o ČAFH naleznete je na adrese www.cafh.cz

 

 

Motherbox je rád, že se mohl členské schůze v Tančícím domě zúčastnit, a doufá, že v budoucnu proběhne mnoho dalších zajímavých akcí.

 

 

Text: Eva Lauberová