1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Motherbox rád slaví. A vy?

Co nejraději slavíte? Výročí? Svátek? Narozeniny? Motherbox slavil právě narozeniny, a to hned dvoje!

Dne 15. 12. 2018 se v Praze uskutečnila oslava třetích narozenin Laurinky, dcery zakladatelky Motherboxu. Zároveň s ní slavila i firma Motherbox – na českém trhu se pohybuje již tři roky!

„Projekt Motherbox a Laurinka se vlastně zrodily společně,“ uvedla zakladatelka firmy, Martina Schovancová, se kterou si již brzy budete moci na našem blogu přečíst rozhovor. Mluví v něm mimo jiné o tom, jak Motherbox vznikal a jaké pro ni bylo začít podnikat na mateřské dovolené. Můžete si přečíst v příběhu Motherbox.

Na akci měly děti k dispozici nespočet aktivit. Mohly si zaskákat na nafukovacím hradu, dát si zdravé občerstvení a také se pobavit s animátorkou, která vymyslela zábavný program – tvoření zvířátek, dětskou diskotéku a mnoho barevných her.

Dětem se líbí balonky, třásně a mašličky, proto se Motherbox postaral i o vybavení prostor, ve kterých se oslava konala. Zároveň připravil dárky nejen pro oslavenkyni, ale i pro ostatní děti.

Motherbox je nadšený z toho, kolik dětí i dospělých na oslavu dorazilo. Celá akce se nesla v radostném duchu a zároveň byla plná barev, což rozzářilo malé i velké.  

„Děti umí být úžasně bezprostřední, proto i celá akce byla plná spontánních nápadů a dětské radosti, která vyzařovala ze všech zúčastněných,“ dodala s úsměvem Martina Schovancová.

Motherbox doufá, že si všichni oslavu užili už jen díky její hravé, ale přesto silné atmosféře. Zároveň děkuje za účast všem, kteří dorazili, a doufá, že se podobná akce brzy zopakuje. Třeba během následujících let…

Pokud se i vy chystáte na narozeninovou oslavu, babyshower apod., určitě se nechte inspirovat dárkem Motherbox.

Text: Eva Lauberová