1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

POLIBEK od Motherboxu

Valentýn je jedním z významných dní v roce. Někteří z nás ho slaví, jiní ne, ale všichni o něm vědí. Po Vánocích vždy přečkáváme krušný leden plný všemožných povinností a již v jeho průběhu na nás z výloh koukají roztomilé dárečky, které se nejlépe hodí pro druhou polovičku. Jak ale vybrat ten nejlepší? Motherbox má pro vás speciální tip!

 

Někteří z vás si možná řeknou, že není třeba čekat na 14. únor, abyste druhým udělali radost, my v Motherboxu věříme, že právě Valentýn může být skvělou záminkou pro splnění nejrůznějších přání. Přestože možná namítnete, že lásku a pozornost dopřáváte druhým daleko častěji než jeden den v roce, stejně na nás atmosféra Valentýna ze všech stran doléhá a doufáme, že náš partner pozorně projeví svou náklonnost.

Dárek z lásky darovaný v den lásky může mít větší hodnotu, než si myslíte! Stává s krásným gestem, jak někomu říct, že ač si ho vážíte po celý rok, přesto existují chvíle, kdy si přejete oslavit vaši lásku a souznění intenzivněji než kdy jindy. Valentýn se zároveň stává zajímavou příležitostí, jak s vaším partnerem či partnerkou zavzpomínat na společně prožité chvíle nebo si třeba jen konečně odpočinout se skleničkou vína.

Jak všichni víme, tento den je především o lásce, o náklonosti vyjádřené mezi blízkými lidmi. Někdo ho vnímá jako příležitost k oslavě lásky mezi partnery, Motherbox věří, že bychom neměli zapomínat ani na naše nejmenší. Oslava lásky nemusí zůstat jen oslavou pevného a láskyplného partnerství, ale také lásky k vašim malým andílkům.

Motherbox myslí na malé, maminky i tatínky, proto na 14. února připravil speciální edici Motherboxu s názvem POLIBEK. Uvnitř najdete mnoho krásných dárečků, které potěší všechny členy rodiny. Pokud stále přemýšlíte, čím obdarovat svou bohyni a vašeho malého rošťáka, nečekejte na další Vánoce nebo narozeniny a objednejte jim POLIBEK Motherbox speciálně poskládaný ke dni lásky. Vždyť kdo může říct, že dokáže překvapit tolika různými polibky?

 

Už víte, co budete o letošním Valentýnu dělat? S POLIBKEM nebudete mít o program nouzi. Dovolte vašim nejmenším, aby si pohráli s krásným nahřívacím, pohankovým červeným srdcem a oblékněte mu voňavé ponožky KIDAXI Baby. Vy se zatím můžete nechat rozmazlovat sprchovým gelem s guaranou, díky skvělým dárkovým voucherům si naplánovat cestu do Hamleys nebo českou přírodní kosmetiku NOBILIS TILIA a éterický olej TANTRA.

 

Motherbox doufá, že vám svou speciální edicí splní alespoň některá tajná přání a pomůže vám uvědomit si, jak důležité je umět svým blízkým lásku vyjádřit. Krásný dárek potěší kterýkoli den v roce, ve speciální dny se však může stát ještě významnějším.

Autor: Eva Lauberová