1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Voňavé ponožky? ANO, od Kidaxi baby

Mix ponožek pro vaše miminko od KIDAXI Baby

Motherbox se chtěl pěkně a kvalitně obléct, proto navázal novou spolupráci. Nyní by vám tohoto partnera rád představil. Jedná se o společnost KIDAXI Baby, která vyrábí módní a cenově dostupné oblečení pro děti.

 

Jaký je náš nový partner?

KIDAXI Baby je společnost, která pracuje od roku 2014. Vlastní šicí dílnu na území Turecka a moderní sklad v Praze.

Stará se rovněž o použití materiálů v souladu se světovými standardy v každém použitém materiálu, podporuje výrobu s příslušnými certifikáty nebo zkušebními protokoly a zvyšuje kvalitu výroby každý den se zlepšovacími pracemi.

Na uvedené internetové adrese si můžete přečíst další informace: www.kidaxi.eu

 

Kde mohu dostat produkty této značky?

V České republice naleznete prodejnu KIDAXI Baby zatím pouze v Praze v nákupním centru Harfa. Motherbox vám plánuje přestavit více produktů pro vaše miminka od této jemné a kvalitní značky.

 

Co od KIDAXI Baby nyní naleznete v Motherboxu?

Je libo jemně zelenkavé, bílé, žluté se stylovým bílo-černým pruhem nebo něžně růžové voňavé ponožky pro vaše princezny? Chápeme, že vašim malým rošťákům sluší úplně všechno, odteď však mohou být oblečeni navíc originálně a kvalitně! Kojenecké ponožky KIDAXI Baby splňují veškeré certifikáty a neobsahují žádné chemické látky. Také obsahují složku ANTI Bacterial.

Jelikož si Motherbox rád hraje, připravil pro vás rovnou mix barev! Nyní si do svého Motherboxu můžete přidat sadu obsahující tři páry těchto bavlněných kojeneckých ponožek pro vaše miminko na papírovém stojánku.

 

Jak si mohu ponožky pro miminko objednat?

Stačí přidat sadu ponožek do vašeho Motherboxu v sekci Motherbox – Sestavte si NEBE (www.motherbox.cz/produkt/nebe) a my dle vámi zvolené barvy krabice vybereme vhodnou sadu. Právě díky barvě krabice jednoduše poznáme, zda máme zařadit spíše mix barevně laděný pro holčičku, chlapečka nebo neutrální, a váš Motherbox se tak dokonale barevně sladí!

 

Proč si voňavé ponožky objednat?

Kdo rád nevzpomíná na krásné chvíle? Ponožky pro miminko pro nás nejsou jen praktickou záležitostí – díky mrňavým ponožkám ve vašich krabičkách zůstanou hlavně vzpomínky na nejranější chvíle strávené s vaším miminkem.

Právě proto jsme si vybrali společnost KIDAXI Baby – jejich kvalita a přístup zůstane navždy ve vašich krabičkách a jejich malé ponožky vám připomenou ty nejvoňavější malé nožky, které jste kdy oblékli. Byla by škoda, kdyby se v krabičkové vzpomínce na vaše miminko neschovávala alespoň jedna malá ponožka.

Motherbox děkuje za spolupráci a doufá, že voňavé ponožky zůstanou více času na nožičkách vašich miminek než osamocené pod postýlkami.