1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Osvěž si vodu….

Motherbox má nového partnera!

 

Motherbox získal nového svěžího partnera, který je sice „micro“, ale stejně pro nás hodně znamená! Vitamíny a osvěžení přece potřebuje každá budoucí nebo čerstvá maminka, ale i celá rodina. Tímto představujeme firmu Waterdrop s. r. o., jejíž unikátní mikrodrink najdete v našich Motherbox balíčcích, konkrétně v sekci Motherbox – Sestavte si NEBE.

 

Co je Mikrodrink waterdrop?

Ideální parťák na cesty, do školy nebo do práce. Hydratuje tě a oživí vodu o výtažky z ovoce a superpotravin z celého světa. Díky tomu, že je balený v ochranné atmosféře, neobsahuje konzervanty, stabilizátory ani cukry. Je tak skvělou alternativou ke slazeným limonádám v plastových lahvích.

 

Jak vypadá?

Jde o malou kostičku, kterou vhodíš do libovolného množství vody (o objemu 300 ml až 1 l). Ta se následně rozpustí a uvolní veškerou chuť. Zároveň vytvoří nápoj plný cenných vitamínů a antioxidantů. I navzdory jeho malé velikosti obsahuje širokou škálu živin a výtažků ze superfood (např. baobab, acai, acerola, zázvor moringa a další). Waterdrop si můžeš dát jak s neperlivou, tak i perlivou vodou a vytvořit si drink, který tě naladí na tu správnou vlnu.

 

Jaké příchutě mohu ochutnat?

Waterdrop se vyrábí hned v několika chuťových variantách a každá má na tvoje tělo super efekt. FOCUS se zelenou kávou a baobabem podpoří tvou soustředěnost, RELAX s ibiškem a acerolou tě uvolní a připraví na odpočinek, BOOST s černým rybízem a bezem tě pořádně povzbudí, DEFENCE s šípkem a brusinkou dodá tvé imunitě vše potřebné k jejímu správnému fungování a YOUTH s opojnou chutí broskve a zázvoru je ideální volbou na podzim.

Z čeho mohu waterdrop pít?

Jedním z cílů Waterdropu je ukázat lidem svět bez sladkých limonád a plastových lahví. V nabídce máme rovněž skleněné lahve z borosilikátového skla s unikátními designy různých návrhářů a designérů. Láhev je tak skvělým doplňkem waterdropů. K výrobě používáme rozložitelné materiály a ve srovnání s plastovými nápoji vyprodukujeme o 97 % méně plastového odpadu.

 

Waterdrop jsme vyzkoušeli a musíme dodat, že je prostě absolutně originální! Odteď už pro nás není problém vypít za den 2 litry a měnit si barvu vody dle nálady. Ochutnejte ho také a sestavte si svůj originální dárek!

V Motherboxu jsme za tuto spolupráci rádi a věříme, že našim klientům přinese mnoho spokojených vodních zážitků.

TIP Motherboxu: Waterdrop je vhodný pro těhotné i kojící maminky a je i skvělým pomocníkem na cestách, do kanceláře a na různé oslavy jako skvělá zábava a osvěžující chuť vody.

Více informací o Waterdrop zde: waterdrop.cz