1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Soutěž o rozmazlovací balíček od Nobilis Tilia

Rozmazlovací vánoční balíček pro vaše miminko od Nobilis Tilia

Listopad je nenávratně za námi, přišel prosinec a s ním mrazy, sníh, občas samozřejmě i plískanice, na které se téměř nikdo z nás netěší. Co myslíte – dočkáme se letos Vánoc pokrytých bílou peřinou?

Ať už nás čeká jakékoli počasí, s balíčkem od Nobilis Tilia na něj budete vždy připraveni! Nádherně vás zahřeje a zároveň udělá radost.

Nobilis Tilia je česká přírodní kosmetika, která vás chce potěšit krásným rozmazlovacím balíčkem pro vaše miminko. Ten je navíc úžasným dárkem pro všechny ženy ve vašem okolí, které jsou v očekávání nebo se již dočkaly.

Balíček obsahuje několik produktů. Patří mezi ně Dětský krém Olinka s olivovým olejem, který spolehlivě ochrání vás i vaše miminko před venkovním mrazem. I když teploty pod nulou udeří v plné síle, vy si s nimi poradíte!

Co by to bylo za Vánoce bez vůně mandlí, která se nemusí linout jen z kuchyně, kde se právě peče vánoční cukroví? Tato příjemná vůně vás nyní potěší pokaždé, když otevřete svoji kosmetiku. Dalším produktem, který v balíčku najdete, je Jemný mandlový olej pro citlivou dětskou pokožku.

Také zbožňujete mandarinky a ve vánočním období je konzumujete po kilech? Nobilis Tilia si jejich vůni oblíbila natolik, že do balíčku dále zařadila také Dětský šampon Toník a Dětský koupelový olej Kačka, které provoní vaši koupelnu harmonizující mandarinkou a zklidňujícím heřmánkem. Odteď se vaši malí raubíři již nebudou chtít přestat koupat.

Užívejte si krásnou zimní atmosféru – s bílou peřinou i bez ní – a pokud vás balíček od Nobilis Tilia zaujal, zkuste si o něj zasoutěžit!

Jak? Jednoduše! Stačí sledovat naši stránku na Facebooku, napsat pod soutěž do komentářů, jaký další výrobek byste zařadili do dětské řady Nobilis Tilia, pojmenovat ho, dát like naší stránce Motherbox a stránce Nobilis Tilia. Nejvíce inspirativní odpověď získá úžasnou rozmazlovací sadu od Nobilis Tilia. Soutěž bude probíhat od 10. do 17. 12. 2018. Výherce vyhlásíme 17. 12. 2018 na Facebooku. Odkaz zde: Motherboxcz

Pokud nevyhrajete, nezoufejte! V případě, že si objednáte cokoli na www.motherbox.cz, dáme vám ZDARMA do konce roku 2018 nebo do vyprodání zásob k nákupu sadu Zimní rozjímání od Nobilis Tilia v hodnotě 169 Kč. Sada obsahuje směs éterických olejů Zimní večer 10 ml, Keramickou destičku pro absorpci éterických olejů, baleno v dárkovém sáčku z organzy.

Více o produktech Motherbox zde: Sestavte si Motherbox

Zaujal vás některý z produktů rozmazlovacího balíčku a chtěli byste si ho pořídit? Můžete si ho jednotlivě zakoupit na e-shopu Nobilis Tilia v dětské kosmetice zde: nobilis.cz

Motherbox vám přeje krásné Vánoce a mnoho štěstí nejen v soutěžení!