1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Zdravé sušenky

Maminky a tatínkové,

Máme pro Vás rychlovku na zdravé mlsání i pro Vaše nejmenší. Je hrozně zajímavé, že tyto sušenky udělala moje maminka a Laurinka se mohla po nich umlsat….

Poté jsem sušenky udělala já a ona jen řekla “bleeee”, takže i tak jsem se rozhodla Vám tento recept napsat a i když by Vaše děti tyto sušenky nejedly, tak si je aspoň vy vychutnáte jako rychlou a zdravou svačinku, nebo jako ozdoba na stůl ke kávě nebo čaji.
Nyní mě čeká malá pracovní návštěva, tak mám aspoň co nabídnout na stůl a vypadají opravdu chutně:-).
Zde je recept a fotky:

Příprava:

2 velké jabka
2 banány
dva hrníčky musli – nebo vločky
2 velké lžíce medu
200ml mléka
– další kreativní nápady, jako třeba skořice, nebo hruška – ale záleží co Vaše dětičky mají rádi i oříšky můžete přidat…

     

Vše smíchejte a nejlépe rozmixujte na takovou kašičku, aby jste z ní mohli dělat placičky nebo dát do silikonové formy na různé tvary – spíše pevnější formu než je třeba kašička.

Poté necháte rozehřát troubu na 120 stupnů a pečete  buď na pečícím papíru nebo v silikonových formičkách apod. cca 30 minut. Záleží jak moc chcete mít sušenky měkké nebo křupavé. Toto je recept moji maminky, podle kterého jsem tyto sušenky dělala a určitě je zde potřeba vyzkoušet co vyhovuje Vaší rodině a každopádně jsou zdravé a med to pořádně osladí a doporučuji koupit med opravdu kvalitní – nejlépe od včelaře nebo BIO.

 

Budeme rádi za Vaše fotky na facebook Motherboxcz a přejeme zdravé mlsání.

S mateřskou láskou,

Váš Motherbox