1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Voňavé domácí wellness s Nobilis Tilia

Už je to zase tady. Venku pomalu ubývá světla, objevují se husté mlhy a teplé dny střídá typické sychravé počasí. Nastal čas pořádně si odpočinout a dopřát si voňavé a uvolňující domácí wellness. Máme pro vás 4 aromaterapeutické tipy, jak zpomalit své tempo a vyrovnat s podzimními únavami.

  1. Takové to domácí léto

Když už vaše záhonky dávno spí, můžete si ve svých koupelnách připomenout vůni bylinkové letní zahrádky. Ve sprše se obklopte uklidňující vůní levandule a přeneste se mezi fialové lány v Provence. Lehce květinové aroma levandule je tím pravým balzámem po náročném a uspěchaném dni. Pokud dáváte přednost sladším vůním, sáhněte po Sprchovém gelu Arganovém, který vám připomene prázdninový rybízový koláč od babičky. Do aromalampy můžete vyzkoušet pozdrav Vlčihorské zahrádky. Ve směsi se mísí vůně místa, kde vzniká vaše oblíbená kosmetika. Už cítíte ty rozsáhlé lesy, rozkvetlé louky, lípy a divoké šípky

2. Koupel s vůní borovice

Naučte se během podzimu protahovat své plíce pomocí aromaterapie. Přidejte do koupele olej s borovicí a nasajte s ní známou vůni lesa. Borovicové terpeny mají antimikrobiální a mírné detoxikační účinky, navíc ulevují při revmatizmu a posilují při únavě. Pro děti nebo jen tak pro lepší náladu vyzkoušejte mandarinkovou koupel s olejem Kačka, který najdete i v nabídce Motherboxu.

    3. Kokosový relax

Pro opravdový relax zařaďte do své každodenní péče o sebe také něco z exotických krajin. Věděli jste, že vůně kokosových ořechů a kakaových bobů se připisuje těm, kteří milují život a dokáží si jej s opravdovou hravostí užívat? Tak do toho! Začněte už ve sprše s Kokosovým peelingem s vůní tropické gardénie. Smíchejte jej s vodou a jemnou masáží se zbavte odumřelých buněk, aby vaše pokožka zůstala hebká. Už slyšíte šum moře a listů kokosových palem? Že ne? Pak po koupeli sáhněte po za studena lisovaném bio kokosovém oleji a vetřete ho do pokožky celého těla. A pro potěšení vašich vlasů vyzkoušejte kokosový vlasový zábal

   4. Vánoční pohoda

 

Předvánoční období je pro mnohé spojeno s napětím a stresem. Nalaďte se díky aromaterapii na to, co je opravdu skutečné a co je cítit. Na tu známou a uklidňující vůni loupaných pomerančů, cukroví a svařeného vína… To vše můžete mít po stisknutí osvěžovače vzduchu Zimní večer a zaplnit si tak svůj byt příjemnou sváteční vůní. Vánoční aroma vás pak bude provázet během celého dne. Zimní večer je také směsí éterických olejů, kterou si můžete nakapat do aromalampy či difuzéru a zahnat chmury z nedostatku tepla a světla.

A náš tajný tip na závěr? Smíchejte směs éterických olejů Zimní večer s koupelovým olejem podle pokynů pro ředění, které najdete zde. Vytvoříte si tak jedinečnou koupelovou směs, která vás naladí na vlnu pohody a klidu.

Váš voňavý průvodce  Nobilis Tilia, partner Motherboxu.