1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Proč milujeme Nobilis Tilia….

Budete jí milovat i vy, až jí vyzkoušíte, nebo třeba i vyhraje v soutěži, která odstartuje na našem facebooku již v pondělí.

Značku Nobilis Tilia jsme si vybrali do Motherboxu, protože nás velice oslovila a když jsem otevřela jejich produkty, celá “příroda” se rozlehla v pokoji a cítila jsem tu čistotu a pocit, že takové přípravky na svoje miminko v klidu duši dát mohu..

Poté jsem začala více “zkoumat” tuto značku a zjistila jsem, že všechny produkty takto voní a jsou výsledkem toho nejlepší z přírody a bylinek a vždy mám jistotu, že jsem si vybrala kvalitní produkt. Největší zkouška pro mě byla, když jsem si popálila prvním a druhým stupněm dlaň a měla jsem jít na nákladné ošetření do jedné kliniky a poté mi paní Simona z Nobilis Tilia napsala, ať si na to dám levanduli a poté až se to zahojí šípkový olej. Běžela jsem do lékárny a tam na mě “koukala” paní lékárnice, že takové přípravky oni neprodávají a poté jsem se podívala tedy na Nobilis Tilia a objednala levanduli a šípkový olej a nic jiného jsem nepoužívala a každý doktor mi řekl, že 100% budu mít jizvy a po měsíci mazání vše bylo zahojené a pryč!!! Potom co jsem to viděla na “vlastní oči” jakou sílu má tato značka a hlavně příroda v ní, už věřím i odřeným loktům své dcerky, nebo píchnutí od včely a musím říct, že mi tento  šípkový olej “nenápadně” mizí z koupelny, kde mi přítel tvrdí, že když mi ten šípkový olej vyrovnal kůži a nemám jizvy potom spálení,  tak to přece musí působit i na vrásky…:-).

Jsem osobně šťastná, že tato značku tu je a dělá kosmetiku i pro miminka a dětí, kterou máme plnou koupelnu, ložnici no prostě všude je něco od Nobilis, protože mají úžasný DIFUZÉR SE ZVLHČOVAČEM VZDUCHUs šetrným odpařováním a volitelným podbarvením, prostě poté chcete od této značky všechno – POZOR návykové:-).

Pojďte si za soutěžit o tyto produkty a právě po své zkušenosti nám Nobilis věnovalo do soutěže Domácí Lékárničku, která obsahuje sadu pěti éterických olejů domácí první pomoci s podrobným návodem v celkové hodnotě 679,-Kč.

Více zde: Nobilis – Domácí lékárnička

V Motherboxu můžete najít výrobky od Nobilis Tilia , které si můžete sami vybrat v Sestavte si svůj Motherbox nebo v každé edici Motherbox – Motherbox – chlapeček , Motherbox – holčička nebo Motherbox – Země  jsou jako dárek již od nás sestavený a vždy obsahují novinky této firmy, plus 10% slevu na nákup na e-shopu: Nobilis Tilia

Přírodní kosmetika Nobilis Tilia Motherbox Úcta

Také nás tato značka nadchla, protože je to česká firma a vše si sami vyrábí na Vlčí Hoře ve svých vlastních zahradách.
Zde je více nádherných informací, z kterých “ucítíte” vůni a čistotu těchto produktů, kde jsme informace čerpali ze zdroje: www.nobilis.cz

Poslání společnosti Nobilis Tilia s.r.o.
S pokorou k přírodním procesům vytváříme jedinečné přírodní produkty k rozvíjení harmonie a krásy. Vyvíjíme a vyrábíme českou pěstící aromaterapeutickou kosmetiku pro každého s otevřeným srdcem.

Jsme trvale udržitelnou společností a rozvíjíme se s respektem k opravdovosti, etice a spolupráci. Naše hodnoty nám umožňují harmonicky růst a

K V É S T

Kvalitou (čistě přírodních produktů)
Vzděláním (odborností a profesionalitou)
Eticky (vztahy i ekologií výroby)
Spokojeností (našich zákazníků i zaměstnanců)
Tradicí (české aromaterapie)

Kvalita je pro nás zásadní. Využíváme v nejvyšší možné míře suroviny z ekologického zemědělství, naprostá většina našich produktů je certifikována jako přírodní kosmetika nebo BIO kosmetika. Kdykoliv je to možné, vyrábíme bez konzervantů a syntetických látek. Pro uchování kvality citlivých bioaktivních látek využíváme obaly z tmavě fialového skla. Nikdy nesnižujeme kvalitu kvůli ceně.

Vzdělání je naším základním pilířem pro vývoj vlastních účinných přírodních přípravků. Čerpáme nejen z moderních poznatků o účincích léčivých rostlin, ale i z tradičních historických zkušeností. Využíváme znalostí  předních odborníků na aromaterapii, kteří stojí v čele naší společnosti, vytváříme originální produkty a terapeutické postupy. Přesto cítíme pokoru před moudrostí přírody a ctíme její  zákonitosti.

Etické a čestné chování v konkurenčním prostředí považujeme za samozřejmost, vážíme si poctivé lidské práce a trváme na pravdivých informacích. V obchodních vztazích se řídíme důvěrou a lidskými hodnotami. Odmítáme využívání živočišných surovin a pokusů na zvířatech. V našich produktech upřednostňujeme ekologicky odbouratelné suroviny, společnost má vlastní kořenovou čistírnu odpadních vod, recyklujeme odpad a šetříme životní prostředí.

Spokojenost našich zákazníků stavíme na účinnosti výrobků, vyváženosti kvality a ceny a etickém chování. Nabízíme flexibilitu, poradenství a péči. Jsme si vědomi léčivých účinků přírodního aroma, jeho vlivu na zlepšení zdraví, fyzické i psychické kondice a uznáváme jeho duchovní rozměr. Synergicky působícími vůněmi pomáháme obnovit rovnováhu a harmonii, navodit pocit pohody a štěstí, přinášíme radost a inspiraci. Naším cílem je aromaterapií obohatit váš život.

Tradice české aromaterapie je v naší společnosti pevně zakořeněna. Jsme nejdéle působící českou společností na našem trhu a nabízíme nejširší sortiment české přírodní a BIO kosmetiky. Stáli jsme u zrodu Asociace českých aromaterapeutů a Institutu aromaterapie, které podporujeme již druhé desetiletí. V malebném prostředí národního parku České Švýcarsko vytváříme společenství lidí, jež tradici české aromaterapeutické kosmetiky udržují a jsou s její filozofií bytostně spjati.

Společnost Nobilis Tilia s.r.o. je členem Unie kosmetiček a Asociace českých aromaterapeutů.

                                  

 

Od Pondělí 28.5.2018 si můžete zasoutěžit o domácí lékárničku na našem facebooku.

S láskou

Váš Motherbox