1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

5 tipů jak ulevit ihned od nastydnutí miminku

Máme tu podzim a období nastydnutí a bohužel se tomu asi nikdo neubrání, ať už dospělí nebo malé děti a miminka. Máme pro Vás vyzkoušený a funkční rady, které zaberou ihned a vy se s klidem vyspinkáte. Co myslíte, že pomůže nejrychleji? Ano, je to opět naše dobrá příroda, co hledáme vždy najdeme v této nekonečné učebnici léků a pomoci a tou je naše příroda. Zde jsou rychle tipy a rady, které minimálně uleví od počátečních příznaků a můžou i úplně zastavit nastydnutí ihned v počátku.

1. OSVĚŽOVAČ VZDUCHU PRO MIMINKO od Nobilis Tilia

s BIO éterickými oleji podporuje klidné dýchání a pokojný spánek od Nobilis Tilia, více zde: Nobilis_Osvěžovač vzduchu pro miminka
Osvěžovač vzduchu s rozprašovačem provoní, pročistí a zvlhčí vzduch v místnosti. Obsahuje velmi jemnou koncentraci BIO éterických olejů, proto je vhodný už od narození na usnadnění dýchání miminka při zahlenění. Podporuje klidné dýchání a pokojný spánek, rozpouští hleny, zmírňuje zduření nosní sliznice.
Rada Motherbox: Provoní Vaší ložnici, nebo dětský pokoj a i vy si zasloužíte sladké sny a doporučujeme vždy aspoň i na chvíli vyvětrat pokojíček, kde spinká miminko i vy.


2. Nahřívací usínaček Motherbox

Schopnost slupek uskladňovat vzduch umožňuje jejich nahřátí (např. na kachlových kamnech, radiátorech, na slunci) a akumulaci tepla, které se poté během odpočinku přenáší do lidského těla. Pro miminka stačí, když ho přiložíte do postýlky a bude zahřívat záda nebo bříško miminka.

Rada Motherbox: Nastříkejte na usínáčka po nahřátí právě osvěžovač vzduchu od Nobilis Tilia a krásně k tomu provoní látku a miminko bude vdechovat přírodní výpary z olejíčku a uleví od dýchaní


3. JEMNÝ NOSNÍ OLEJ od Nobilis Tilia

Základem jemného regeneračního nosního oleje je panenský kukuřičný olej, který zklidňuje a chrání ústí a okolí nosu a zabraňuje vysoušení pokožky. Obsažené éterické oleje mají zklidňující účinky na pokožku a při aplikaci pomáhají pečovat o pokožku při mechanickém podráždění při rýmě.
Více zde: nosní olej Nobilis
Rada Motherbox: Potírejte miminku pod nosánkem olejíček a nebude mít nosánek odřený a používejte i před a po odsávání odsávačkou. Používáme i my dospělí kdykoliv máme rýmu, neuvěřitelný olej – nikdy nemáme nos odřený a lépe se ihned dýchá.


4. DĚTSKÝ EUKALYPTOVÝ BIO BALZÁM od Nobilis Tilia

Základem BIO balzámu je bambucké máslo a sezamový olej. Výborně se vstřebává do pokožky a hydratuje. Dětský BIO balzám obsahuje éterické oleje, které se tradičně používají v aromaterapii pro své antimikrobiální vlastnosti a vliv na kvalitu vzduchu. Používejte v chladném ročním období s častým výskytem nachlazení. Balzám je určen k aplikaci na pokožku hrudníku a horní části zad. Všechny obsažené éterické oleje jsou vhodné již pro kojence od 9. týdne věku.
Více zde: eukalyptový BIO balzám Nobilis

Rada Motherbox: Potírejte hrudníček a záda miminku v postýlce před spaním a poté přiložte nahřátého usínáčka Motherbox provoněného právě osvěžovačem vzduchu a miminko bude lépe dýchat a teploučko do medvídka Motherbox ihned uleví a zahřeje.


5. DĚTSKÝ ČAJ PRO ZDRAVÍ A SÍLU od Nobilis Tilia

pro přirozenou odolnost a pohodu vašich dětí
Více zde: čajíček Nobilis pro miminka
Rada Motherbox: Jeho chuť je tak přirozená, že se dá pít i studený a stačí opravdu pár lístečku a čaj pohladí a uklidní každé miminko i maminku


Doporučujeme také INHALAČNÍ TYČINKA PROTI STRESU:-), protože je to velice náročné období a nedej bože, když jste oba vy i děťátko nemocný. Více zde: stres Nobilis  uvolňuje, osvěžuje a uklidňuje, přináší radost a optimismus

Vždy je dobré zkusit přírodu, kde jsou aromaterapeutické přípravky vhodné pro kojence od 9. týdne věku nebo krátkodobě při potížích. Aromaterapie v péči o děti má vliv na akutní potíže jako například bolesti bříška, kašel nebo zahlenění, ale působí také preventivně. Obsažené éterické oleje navíc zvyšují imunitu a podporují přirozenou odolnost dětského orgamizmu. Přírodní přípravky založené na panenských rostlinných olejích mají blahodárný vliv na stav dětské pokožky, kterou zvláčňují, regenerují a chrání.

Voňavou kosmetiku od toho úžasného partnera Nobilis Tilia naleznete také v každém Motherboxu a to kosmetiku pro Vás a Vaše miminko s dárkových voucherem na 10% slevu na Váš první nákup online.

S přírodou se zvládne vše, jen je potřeba najít ty nejkvalitnější a pravé výrobky a tip na závěr jak poznat kvalitní olej:

Zkuste si rozetřít v dlani olejíček a pokud je rychle teplý, tak je 100%, pokud nejde rychle zahřát – tak je nám líto, ale příroda s tím nemá moc společného :-).

Jsme s Vámi a přejeme ať je toto období nachlazení rychle za námi a každá maminka ví nejlépe co děťátko potřebuje, vy jste příroda.

Váš Motherbox