1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Den mateřství a krásy v Porodnici Mělník

Máme za námi první společnou akci “Den mateřství a krásy” a to v Porodnici Mělník,, kde od Května 2017 může každá maminka, která se zde rozhodne prožít ten svůj nejdůležitější den v životě dostat jako dárek zadarmo Motherbox, kde se tento projekt jmenuje “Motherbox nosí čáp”.

Zde je team Porodnice Mělník ve stánku Motherbox

Porodnice Mělník ve stánku Motherbox Porodnice Mělník ve stánku Motherbox Porodnice Mělník ve stánku Motherbox Porodnice Mělník ve stánku Motherbox

Využití louky vedle Porodnice Mělník bylo v “dětském duchu” a byla plná soutěží, kreslení na tvářičky a nafukování balónku. Jeden takový výtvor uvidíte dole na fotce:-). Nechyběl ani přebalovací pult a chladné místečko pro těhotné a malé dětičky. Prostě Porodnice Mělník ví, jak se postarat o své klientky, nebo klientky budoucí klientky.

Tři výherní fotky

Projekt vznikl ve spolupráci právě s Porodnici Mělník, která je moderní a zároveň “Baby Friendly”, co to znamená čtěte dál.

Péči poskytujeme v souvislosti s nejnovějšími trendy v porodnictví. Snažíme se o aktivní spolupráci s rodičkami a o respektování jejich požadavků a potřeb. Naším prvotním cílem je, aby se zde nastávající maminky i maminky po porodu cítily pohodlně jako v domácím prostředí. Všichni zaměstnanci si zde uvědomují, jak je důležitý trpělivý přístup a poskytnutí potřebných rad a informací. Lékaři mají individuální přístup ke každé mamince a zcela otevřeně ji informují o jejím zdravotním stavu, o dalším vhodném léčení, o průběhu hospitalizace a o potřebných kontrolách po propuštění.

Samozřejmou součástí oddělení pro matky po porodu jsou pokoje, ve kterých jsou maminky s dětmi (rooming – in), výuka a pomoc při kojení, za které oddělení získalo prestižní ocenění „Baby Friendly Hospital“. Oddělení též disponuje několika nadstandardními služby.

Více zde: nemocnice-melnik.cz

bazen-pro-predporodni-kurz_200x150.jpg predporodni-kurz-cviceni-u-baz_200x150.j porodnicke-oddeleni-porodni-bo_200x150.j predporodni-kurz-cviceni-v-baz_200x150.j

Akce byla pro veřejnost a mimo Motherboxu, jste mohli vyzkoušet i kosmetiku Nobilis Tilia, Klorane a užitečné přednášky od pana Primáře a celého teamu Porodnice Mělník.

Děkujeme za krásný den a těšíme se na další spolupráci.

Motherbox a jeho team:-)

Motherbox