1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

“Motherbox nosí čáp” nový projekt pro Porodnici Mělník

“Motherbox nosí čáp” je nový projekt, který dělá radost novopečeným maminkám v  Porodnici Mělník.

Motherbox nosí čáp v Porodnici Mělník

 

Od 1.5.2017 každá maminka, která porodí v Porodnici Mělník získá tento krásný Motherbox.

Obsahem jsou samé krásné a potřebné dárečky, kdy si Vážíme klidu kterého po porodu každá miminka potřebuje nejvíce, proto je tu dáreček z kterého bude mít radost a odnese si tak ty nejkrásnější vzpomínky právě na svůj jedinečný porod a pobyt v této přátelské Porodnici Mělník.

Krabici Motherbox může maminka použít jako vzpomínku právě na období v Porodnici Mělník a svůj nejdůležitější moment v životě.

Pohankový muchláček

ručně vyráběné přáníčko Motherbox

Mohterbox nosí čáp obsahuje mimo jiné i ručně šitého pohankové muchláčka Motherbox, který je ušit ze 100% bavlny, sešit bavlněnou nití, malován nezávadnými barvami určenými přímo na textil a výplň tvoří pohankové slupky, díky kterým můžete usínáčka nahřát a tak pomoci miminku od bolavého bříška a podobně.

Pohanková výplň se pro své skvělé mikromasážní účinky a schopnosti přizpůsobit se jakémukoliv tvaru, používá jako výplň polštářů a matrací. Má příjemný šelest, který působí uklidňujícím účinkem. Opravdu velmi antistresové mačkání 🙂
Napomáhá při zablokování krční páteře a následnému bolení zad, hlavy, ramen a zátylku, při nespavosti. Ulevuje i od bolestí v oblasti ústní dutiny,očí,trojklanného nervu.
Pro vysoký obsah kyseliny křemičité působí proti geopatogenním zónám. Je nealergický.

Schopnost slupek uskladňovat vzduch umožňuje jejich nahřátí (např. na kachlových kamnech, radiátorech, na slunci) a akumulaci tepla, které se poté během odpočinku přenáší do lidského těla. Nahřátý ulevuje také od bolestí páteře a kloubů.

Dále ručně vyráběné přáníčko Motherbox, které je ručně vyráběný maminkami na mateřské, nebo ženami s postižením. Kde je dopis od Porodnice Mělník a Mothebox.

10,-Kč z každého přáníčka jde na podporu maminek na mateřské!!!

a další překvapení spolu s partnery Motherboxu:

  • Nobilis Tilia
  • Klorane Bebe
  • Rituals
  • Svojtka&CO
  • NUK
  • Feedo.cz
  • Babystart.cz
  • Yesphoto

Více o Porodnici Mělník na -Zdravotnicke-sluzby-Luzkova-pece-Gynekologicke-oddeleni/index.htm

Jsme hrdým partnerem Porodnice Mělník a děkujeme všem zmíněným partnerům.

Váš Motherbox