1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

“Dámská jízda” v Asklepion

Ve čtvrtek 23. 3. jsme v přízemí kliniky pořádali velmi příjemnou akci zaměřenou na ženy.

Dámská jízda v Asklepion

Díky nabitému programu a zajímavým partnerům si dámy večírek náramně užily.

doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc.

​Akci zahájil svou přednáškou doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc. Představil hostům trendy estetické medicíny a moderní ošetření, která u nás na klinice nabízíme. Potom s dámami konzultoval jejich estetické problémy.

projekt Martiny Schovancové

Hlavním partnerem Dámské jízdy byl výjimečný projekt Martiny Schovancové Motherbox. Filozofií této české firmy je, že v každé ženě se ukrývá bohyně , která si zaslouží péči a radost, obzvlášť v období těhotenství a mateřství.

Hairstylistky ze Salonu Petry Měchurové

Hairstylistky ze Salonu Petry Měchurové ukázaly klientkám, jaké jsou aktuálně největší trendy ve střizích a účesech, poradily, který účes se pro který typ hlavy hodí a prováděly diagnózu vlasu a vlasové pokožky pomocí diagnostické kamery.

U specialistky Asklepionu si mohly dámy doslova na vlastní kůži vyzkoušet , jak funguje analýza pleti systémem Visia. Následně se dozvěděly, jak o svou pleť pečovat a jak napravit případné nedostatky.

My iMENSO unikátní a osobité šperky

Partnerem akce byla také firma My iMENSO, která vyrábí unikátní a osobité šperky. Klientky si zkoušeli, jak snadno si mohou sestavit šperk podle svých představ.

barmani z restaurace La Paluba

K příjemné náladě a potěšení chuťových pohárků přispěli svými koktejly barmani z restaurace La Paluba, které spadá pod skupinu Banco Group zabývající se organizováním eventů a galavečerů.

Hanka Kynychová

Mezi našimi VIP hosty se objevila také Hanka Kynychová, která věnovala váhu a voucher do svého fitka jako jednu z cen do tomboly.

Bara Krejčovičová alias BaraK

Bara Krejčovičová alias BaraK z Beauty Bar Salonu radila ženám nejen s make-upem, ale i celkovým stylingem.

módní přehlídka Aleny Wilson

Vrcholem programu byla módní přehlídka Aleny Wilson. Tato česká návrhářka se zaměřuje na luxusní dámskou módu pro reálné ženy. V kolekci byly vidět jak koktejlky, kostýmky, tak i velké večerní šaty.

Dámskou jízdu završila bohatá tombola

Dámskou jízdu završila bohatá tombola. Dámy a dokonce i jeden pán si odnesli hodnotné výhry. Těšíme se na další stejně povedené akce a milé hosty!

Děkujeme za úžasnou spolupráci Asklpeionu,

Motherbox