1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Proč ne/hubnout v 10 bodech

Milé maminky,

minule jsem vám popisovala, jaké byly mé snahy hubnout těsně po porodu a jak mi jde hubnutí teď s roční holčičkou. Nejvíc jsem toho napovídala ve videu, ve kterém jsem vám vše ještě detailně popsala a ukázala. Budu moc ráda, pokud vás to bude motivovat a přidáte se k hubnutí taky. Věřím, že každá z nás je bohyně, a to bohyně krásná, jen stačí o sebe pečovat a hýčkat se 🙂 .

Dnes bych vám ale ráda pověděla, proč to vlastně celé dělám. Abyste věděly, co mě vlastně žene k cíli. Proč se snažím a co byla ta původní silná motivace, která mě dovedla k příjemnějšímu pocitu ze sebe sama.

Proč ne/hubnout v 10 bodech

Proč chci zhubnout?

  1. Chci zhubnout, protože chci být ZDRAVÁ MAMINKA
  2. Chci zhubnout, protože se chci dívat na fotky s miminkem, na kterých mi to slušelo
  3. Chci zhubnout, protože se blíží léto
  4. Chci zhubnout, protože si to můj muž zaslouží
  5. Chci zhubnout, protože potřebuji více energie a dobré nálady

Ten poslední bod je nakonec stejně důležitý jako ten první. Není to jen tak nějaký „vedlejší produkt“ hubnutí. Je to jeden z cílů a zároveň hlavní důvod, proč ve cvičení a procedurách na klinice Asklepion pokračuji. Cítím se totiž DOBŘE! A díky tomu můžu být zdravou maminkou.

Hubnout?

Příběh o hubnutí

Pokud uvažujete o tom, že byste se také do hubnutí pustili, chci vám kromě tipů, jak toho docílit, předat i rady, kdy byste to naopak dělat neměly.

  1. Nechci zhubnout, protože už jsem hubená:-)
  2. Nechci zhubnout, protože jsem čerstvě po porodu
  3. Nechci zhubnout, protože padám únavou a potřebuji ještě energii / i tu nezdravou
  4. Nechci zhubnout, protože jsem zpět ve své velikosti, aniž bych něco dělala
  5. Nechci zhubnout, protože jsem těhotná:-)

Můj případ bohužel bod číslo 9 nebyl, ale zato se mě týkal rozhodně bod číslo 7 a 8. Byla jsem čerstvě po porodu a chtěla jsem hned začít shazovat kila. Výsledek byl ale ten, že jsem padala únavou a na svůj správný čas pro návrat do původních džín si musela počkat.

A tak teď vesele a spokojeně kráčím do fáze, kdy se mě bude týkat bod 6. Kdy budu hubená a už žádná kila shazovat dál nebudu. Věřím, že to bude brzy

Proč ne/hubnout v 10 bodech

Děkuji za skvělou spolupráci asklepion, kde se tento příběh o hubnutí odehrává a panu Radkovi z yesphoto  za opět krásné fotky a video, které naleznete na našem facebooku motherboxcz

Vaše maminka, která je s Vámi:-)

Martina