1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Příběh o hubnutí I.část

Dělat věci pro reálné ženy. To je krédo mé kamarádky, módní návrhářky, Aleny Wilson, která mi vždy říká, že to jsou ty ženy, pro které šije. Inspirovala mě a já se rozhodla udělat něco podobného pro vás. Šít bohužel neumím, ale zato chci zhubnout. Úplně stejně, jako asi každá maminka po porodu. A tak hubnu pro vás, reálné maminky.

ph_simpleblog_14-list.png?time=148788458

A asi stejně jako každá z vás chci také to, aby výsledek byl vidět do měsíce. A nejenom vidět, ale i cítit… chci být do měsíce štíhlejší a cítit se výrazně lépe. Je to reálné? Já věřím, že ano!

Během těhotenství, které jsem porodem ukončila před cca rokem, jsem přibrala 20 kg. No, možná i o pět kilo víc… Doufám, že si to však nebude číst můj muž, protože tomu říkám vždy cifru mnohem nižší. Jde totiž o psychologii. Když řeknete svému muži, že vypadá dobře a vy máte teda těch 10 kg nahoře, nemá tušení, kolik 10 kg je a věří vám to. Když však řeknete, že jste přibrala těch kil 20, zní to děsivě. Tak to je můj malý trik.

Ale zpátky k porodu. Rodila jsem přirozenou cestou a musím se přiznat, že jsem za celé těhotenství cvičila jen asi týden před koncem a jedla jsem vše, abych „přežila“. První měsíce mi bylo špatně, takže jsem nepřibírala, to až ten poslední trimestr to šlo rychleji nahoru. Protože trpím a vždy jsem trpěla na celulitidu a širší boky, dokážete si ty rozměry představit, když byly ještě o 20 kg větší. A hádejte, kam všechna ta kila samozřejmě šla nejvíc. Ano, do zadečku a do „ochranné pomerančové kůže“.

Po porodu jsem si říkala: „Jo, furt běhám s kočárkem, nosím miminko, kojím… to půjde a za tři měsíce to bude dole.“ Ale nebylo. Byla jsem hrozně unavená a jedla čokoládu, opět abych „přežila“, a bylo mi úplně jedno, jak vypadám. Hlavní pro mě bylo zůstat vzhůru a být najezená, ať mám aspoň maličko energie na vstávání. Přišlo mi, že se chovám jako zvířátko – shánět potravu a chránit svoji smečku pěkně v teploučku.

Příběh o hubnutí I.část

Až později, když už jsem si na nový režim trochu zvykla, jsem nabrala síly a začala „běhat“ s kočárkem venku. Popravdě to byla spíše rychlejší chůze. Ale začala jsem také doma každý den cvičit. To bylo cca tři měsíce po porodu. Vydržela jsem to 14 dní, po kterých jsem se rozhodla to zase nechat být, protože jsem do toho ještě pracovala a byla prostě hrozně unavená.

Přišlo mi, že je hrozně brzy na to, abych bojovala s tuky, když vlastně pořád bojuji sama se sebou. Neměla jsem na to prostě sílu. Jenže psychicky jsem se cítila hrozně. Byla jsem totiž nejen unavená, ale navíc mi nic z mého původního šatníku nesedělo, což mě vyloženě deptalo.

Takto jsem se v tom různě „motala“ a až nyní, po roce, se konečně cítím více ready na to, abych se sebou něco dělala. Moje holčička už je taky větší, tak se lépe hlídá. Kojila jsem ji šest měsíců a bylo to komplikované, protože jsem trpěla na bolesti a při tomhle ještě někde skákat a unavovat se… Přijde mi, že příroda to prostě zařídila tak, aby žena byla doma v klidu a z té „nory“ vylezla až ve chvíli, kdy bude její dítě už silné a nebude ji tolik potřebovat.

Příběh o hubnutí I.část

 

A jak tedy hubnu a jaké mám výsledky?

Díky klinice Asklepion, která mě nastartovala a podporovala, si můžu odpočinout a začít pomalu čistit své tělo pomocí LPG, což je masáž lymfatického systému, která urychluje tok lymfy, pomáhá odvádět odpadní látky z těla ven a urychluje látkovou výměnu v organismu. A musím se přiznat – já tu proceduru miluji!

Více o proceduře na asklepion

Ještě nikdy jsem necítila výsledek jak na pohled, tak vnitřně, za tak krátkou dobu, jako při tomto. Navíc všichni v Asklepionu jsou hrozně milí, zaparkovat můžete přímo u nich v soukromé garáži a zkrátka celkově se cítíte jako bohyně, o kterou je tam s láskou a profesionalitou vždy postaráno.

Když jsem si poprvé všimla, že mi skutečně mizí celulitida a boky, málem jsem se štěstím rozbrečela. „Je to opravdu tak?“ ptala jsem se tehdy milé Jindřišky, která o mě v Asklepionu pečuje. A ta mi s úsměvem potvrdila, že je to skutečně tak. Výsledky jsou prostě VIDĚT.

LPG je prostě silnější masáž, u které cítíte, jak vám válečky masírují každičkou část těla, a přitom se nasává a pročišťuje celé tělo. Potom musíte hodně pít, aby vše, co se promasírovalo, z těla skutečně odešlo. Přirovnávám to k čištění koberců. Jestli vás to rozesměje, budu ráda. Jde o to, že jsem čistila koberec obyčejným vysavačem a případně ruční silou. I přesto však koberec  nikdy už nevypadal jako nový. A pak přišel pán s velkým vysavačem, který na něj použil přístrojovou sílu a ten starý a krásný koberec dal zase dohromady. A vysvětlil mi, že si mám raději připlatit za jednu pořádnou proceduru, než abych pětkrát kupovala drahé šampony a ve výsledku zaplatila stejné peníze za mizerný výsledek. Pouze se unavuji a plýtvám časem. Přístroj koberec pořádně namočil, napěnil a poté silou – jakou silou? Jak to bylo ve filmu Pelíšky?:-) – vší silou promíchal a vysál špínu zpět. Tak. A přesně tak jsem se cítila při první proceduře LPG.

Příště vám popíšu výsledky a vše, co jsem začala ve svém životě měnit. Jak jsem upravila svůj jídelníček, pohyb a jak jsem to dělala, když jsem neměla hlídání.

Jedeme v tom společně. A jedno je jasné – tuky na naši letní party zvát nebudeme!:-)

Vaše Martina / reálná maminka, která chce zhubnout a udělá pro to maximum

Příběh o hubnutí I.část

Děkuji za spolupráci celému teamu v  Asklepionu a Yesphoto za fotky a video.

Více o Yesphoto na yesphoto.cz