1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Andrea Kalivodová je tváří Motherboxu

Andrejku jsme oslovili s nabídkou stát se tváří Motherboxu, protože je to krásná a silná žena. Je pro nás bohyně, kterou obdivujeme.

Navštívili jsme ji u ní doma víkend před plánovaným porodem a užili si s ní příjemné focení. Jak probíhalo a proč se Andrejka rozhodla s námi spolupracovat? Zde je krátký rozhovor s maminkou, která porodila druhého syna Sebastianka v porodnici v Podolí dva dny po naší návštěvě:-)

Můžete se stát tváří Motherboxu. Chcete?

“ANO,”odpovídá Andrejka a s úsměvem dodává: “Je mi sympatické, že Motherbox se nesoustředí jen na obchod, ale také na podporu maminek na mateřské či ve finanční nouzi a na ženy s postižením. Považuji to za smysluplné a ráda se toho stanu součástí.”

“ANO,” zní odpověď podruhé. “Líbí se mi, že tyto maminky podporujete nákupem jejich vlastnoručně vyráběných přáníček. Jsou krásné a věřím, že jejich výroba maminky baví. Spojuje se tak příjemné s užitečným, a to je vždy nejlepší.”

Zde jsou fotky z našeho setkání a již brzy vám ukážeme i natočený videoklip.

Foto: Radek Hensley, YesPhot YesPhoto
Oblečení: Maternity&Style maternityandstyle
Make-up a styling: Martina Borecká
Produkce: Motherbox

Andrea Kalivodová je tváří Motherboxu Andrea Kalivodová je tváří Motherboxu Andrea Kalivodová je tváří Motherboxu Andrea Kalivodová je tváří Motherboxu Andrea Kalivodová je tváří Motherboxu Andrea Kalivodová je tváří Motherboxu

Více na super.cz