1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Když je miminko nemocné..

Bohužel všude kolem nás je teď někdo nemocný a proto “postujeme” článek od Žanetky, která má svůj osobní blog Heels and baby powder.

Když je miminko nemocné, je to dost vyčerpávající nejen pro něj, ale i pro rodiče. A co teprve když je nemocné poprvé a přijde to všechno najednou. Kašel, příšerná rýma, horečky i zvracení. To je potom nadělení. Nás to všechny potkalo na začátku prosince. Na mě něco lezlo už delší dobu, ale pořád jsem se držela. První onemocněl manžel a rozhodně to nebyla mužská rýmička. Není to typický chlap, který by hned skuhral při prvním natažení pro kapesník. Naopak mu patří obrovské díky za to, že mi tak strašně moc pomáhal, i když se sám cítil úplně mizerně. Malý to zřejmě chytil a sotva se z toho dostal, onemocněla jsem já. Naštěstí jsme se toho všichni zbavili ještě před Vánocemi, takže jsme je mohli prožít v klidu a pohodě.

Více na heelsandbabypowder

Rada Motherboxu: Doporučujeme kosmetiku nobilis.cz/deti/prvni-pomoc, více v příštím článku, který se bude zabývat právě používání aromaterapeutické kosmetiky u dětí.

Přejeme všem dětičkám a maminkám, tatínkům, babičkám, dědečkům a všem kdo má právě v období nemoci miminka a dětičky na starost, ať se Vaše miminko brzo uzdraví a vy vše psychicky zvládnete a nezapomeňte, že jsme v tom s Vámi a přikládáme do Motherboxu právě kosmetiku Nobilis Tilia na vyzkoušení.

Váš Motherbox

První pomoc /  Nobilis Tilia První pomoc /  Nobilis Tilia