1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Rozhovor pro Asklepion

Jedinečný způsob, jak hýčkat nastávající maminky. Darujte krabičku plnou tematických dárků v té nejlepší kvalitě. Motherbox každý měsíc vybere to nejlepší pro rozmazlování nastávajících a novopečených maminek. Zakladatelku Motherboxu Martinu Schovancovou jsme vyzpovídali u nás v Asklepionu.

Přemýšlela jste po porodu o plastické operaci, nebo jiném estetickém zákroku?

Ano, určitě ráda využiju služby profesionálů například v Asklepionu na zpevnění stehen a břicha. Když jsem byla těhotná, hodně jsem přibrala, a proto uvítám i odstranění křečových žil. S Asklepionem spolupracuji, a proto budeme pořádat i kurzy a přednášky pro moje klientky, které jsou po porodu a rády by se dozvěděly více o službách a procedurách, které Asklepion nabízí.

Jak se vám konkrétně změnilo tělo po porodu?

Jak jsem zmiňovala, přibrala jsem asi 25 kilo a hodně je to znát na nohách. Udělaly se mi křečové žíly a objevila se celulitida – a protože na cvičení stále ještě nemá čas, potřebuji pomoc od profesionálů. Dále dostalo hodně zabrat břicho. Do původního stavu se jakž takž vrátilo až asi 6 měsíců po porodu. Určitě si ráda nechám poradit jak se dostat zpět do své velikosti oblečení 36. Musím ale říct, že jsem spokojená a přijdu si, že mám nyní tvary jako bohyně, ale určitě se chci dostat zase zpátky na 50Kg. I kdyby to mělo být za pomoci estetické medicíny.

Doporučila byste služby Asklepion klientkám Motherboxu?

Ano, proto s Asklepionem spolupracuji! Jsou to profesionálové, jaké my ženy po porodu potřebujeme. Určitě chci svým klientkám ukázat, jak jednotlivá ošetření fungují a jaký mají efekt – proto chci pořádat přednášky, točit různá videa a pomalu klientky Motherboxu seznámit s ošetřeními, zvát je na konzultace a oni se samy rozhodnou, co nejvíce potřebují a co jim pomůže. Své zkušenosti z ošetření popíšu na sociálních sítích, můžete se těšit.

Více v časopise Asklepion, který dostane každá klientka k objednávce Motherboxu zdarma do vyprodání zásob.

Váš Motherbox