1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Rady a tipy jak být silná…

Rychlé rady v 10 bodech 🙂

 1. My jsme bohyně a cokoliv děláme, nebo říkáme je v pořádku / naše tělo se mění, prostředí se mění a je hodně informací – rada: Poslouchat svoje tělo, znovu zapnout spínač “mateřský instinkt”, věřit ve svojí sílu ženy a nečíst tolik internet a zprávy
 2. Chovejte se jako chlap/ aspoň jeden den v týdnu neuklízejte, jen si hrajte s miminkem, udělejte si kávu / čaj a dopijte nápoj ještě horký!!! Nepospíchejte nikam, pusťte si na youtube Vaší oblíbenou písničku, nebo se podívejte na zajímavý dokument a bomba na závěr – zkuste si zahrát hru třeba na mobilu nebo na youtube:-)
 3. Dítě jako druhá šance pro tebe / podívejte se na svoje miminko jako na Vás. Jak nechcete aby se k Vám chovala Vaše maminka…, je to zkouška osobnosti a největší lásky, vše stojí za to!!! Jste matka, co může být víc?
 4. Všechny ženy a i muži se na Vás usmívají a užívejte si to být středem pozornosti s miminkem, nebo s bříškem – proto dbejte i o sebe a neříkejte si, že nestíháte si ani namalovat pusu – buďte taková jakou jste chtěla být a hlavně si udělejte třeba i fotku a pošlete jí Vašemu muži, kamarádce a napište že jste sexy!!!
 5. Já jsem / teď a tady, vše co bylo už bylo a teď, “každé ráno mám šanci udělat si život o jakém sním”. Vše je krásné a dokonalé, jste matkou a už nikdy nic víc na světě nebude. Nic si nevyčítejte, každý byl na své nebohé miminko naštvaný a řekl i udělal věci, proto jste unavená a vyčerpaná..
 6. Mateřská může být dovolená. V hlavě si naplánujte aspoň jeden den v měsíci a klidně si zaplaťte hlídání a naplánujte si svoji aktivitu jako například / wellness, cvičení, nákupy, večírek, párty, procházka, ale musíte odejít z bytu a být celý den pryč. Má to absolutně blahodárné účinky na celou rodinu i sousedy:-), budete tak silná a klidná – no do dalšího volna to vydržíte:-)
 7. Pokud to finance jen trochu trochu dovolí, zaplaťte si aspoň 1x za měsíc uklízečku. Třeba někoho jen z okolí, nebo firmu na pravidelný úklid. Poté život stojí za to, věřte mi!!!!Vše těžké necháte na ní a budete se cítit jako bohyně. Uklizeno a někdo o mě a mojí domácnost pečuje, kdy jindy než teď???Jste tak často doma na mateřské asi nejvíc co budete v životě.
 8. Mámy jsou sexy, kupte si krásné spodní prádlo / neřešte velikost a stačí jen nové kalhotky měsíčně. Budete se znovu cítit jako žena a i když jen sama pro sebe. Vždy si říkáte, až zhubnu, až bude miminko velké – musí to být ve Vás a pečovat o sebe i v porodnici:-), jsme ženy, jsme bohyně a my jsme vzor krásy i když máme 20Kg nahoře, pořád o sebe pečujeme a budete se divit ty pohledy krásných slečen, když taková maminka vyjede na ulici s kočárkem krásně upravená. Po kom se podíváte spíše vy? Já po Vás moje krásné maminky. Stačí si třeba jen natočit vlasy, nebo dát červenou rtěnku, dělá to divy:-))
 9. Neodsuzujte ostatní maminky, tatínky, babičky / každý dělá to nejlepší co si myslí nebo co se naučil.., žárlivost, nepřejícnost apod Vás užírá jako jed. Jste maminka, vytvořte si svůj svět, kde máte ráda lidi a zvířata. Vše je možné změnit, začneme u sebe.
  Příště až budeme třeba vedle sebe stát ve frontě a usmějeme se na sebe, vytvoříme si svůj svět do kterého bych si přála porodit svoje dítě.
 10. Vaše nápady a rady nám maminkam? Napište nám na info@motherbox.cz a ty nejlepší zveřejníme:-).

Váš Motherbox