1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Bohyně Alena Wilson otevřela svůj módní butique…

Alena Wilson otevřela svůj první obchod na Malé Straně a Motherbox byl u toho..

„… inspirují mě reálné ženy ! Ne ty, co vídáme upravený grafickým programem na obálkách různých časopisů,  ale ženy, které každý den ve svém životě potkávám. Jejich krása a jejich křivky. Jejich odvaha. Jejich originalita, elegance a sebevědomí. Inspirující je i jejich výdrž, jejich cílevědomost a jejich schopnosti. Přála bych si a dělám vše pro to, aby se tyto a další ženské „vlastnosti“ svým způsobem projevily v kolekcích, které navrhuji“  říká Alena Wilson, nová česká módní návrhářka.

„Jako každá žena se chci cítit sebevědomě a chci dobře vypadat. Jako každá žena chci být originální i ve stylu oblékání. Moje přání bylo ale často v přímém rozporu s tím, co jsem si mohla koupit „na sebe“ v čechách, nebo při mých častých zahraničních cestách. Kvalita byla pouze dostačující, ale „dostačující“ je pro ženy málo! Originalita a respektování ženských křivek chybělo úplně!“, popisuje Alena situaci a pocity, které vedly k založení módní značky Alena Wilson.

Ještě před založením značky Alena realizovala módní návrhy vlastního oblečení, kterými často budila velmi pozitivní pozornost ve společnosti.

„Pochvala mého oblečení od jiných žen byla finálním impulsem. Jejich pozitivní reakce potvrdily moje domněnky o tom, že zajímavě navrhnout, a hlavně precizně ušít dámské modely, je tou správnou cestou.

Pod značkou Alena Wilson tedy vznikají modely, které jsou originální, podtrhují ženskost a ve společnosti je nelze přehlédnout. Jsou šity výhradně z luxusních materiálů (z největší části italské výroby) a jejich ruční zpracování je technicky odvedené do posledního detailu. Veškeré kolekce jsou limitované.

„Investice do oblečení ženy nepodceňují!“, tvrdí Alena. „Proto nabízím šití na míru i možnost si vše objednat online. Také navrhuji modely individuálně, přímo na míru dle přání klientky. Při povídání zjišťujeme, jaké jsou představy o budoucích šatech. Různě se doplňujeme a plán o budoucích koktejlkách, velkých večerních nebo svatebních šatech dostává stále jasnější obrysy. S výsledkem totiž musíme být obě maximálně spokojeny. Z ateliéru bych nikdy nepustila něco, s čím nejsem spokojena na stoprocent  i já sama.“

Kolekce pod značkou Alena Wilson jsou sebevědomé, originální, nepřehlédnutelné.

Vše je totiž v krejčovských dílnách podřízeno reálné ženě – hlavní inspiraci Aleny Wilson.

Více na Alena Wilson

Nová kolekce od modní návrhářky Aleny Wilson

Bohyně Alena Wilson

Těším se na další skvělou akci u Aleny Wilson a Motherbox je hrdým partnerem této úžasné návrhářky a ženy s velkým Ž.

Motherbox