1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Krásný dárek k Vánocům, který pomůže….

Představujeme vám knihu původních pohádkových příběhů známých českých a slovenských osobností,určenou pro všechny, kteří milují svět mystérie a fantazie.

Jedná se o benefiční projekt nadace Rakovina věc veřejná – nadace pro výzkum rakoviny, který podporuje vědu a výzkum nádorového onemocnění. Kniha je dvojjazyčná a obsahuje i anglický překlad. Je tedy vhodným doplňkem pro všechny děti, které se učí anglicky.

V dnešním uspěchaném světě  nacházíme stále méně času na odpočinek a mezi prsty nám unikají důležité věci.  Jednou z nejdůležitějších věcí v živote člověka je zdraví. Zdraví jde ruku v ruce s výzkumem, kterému se u nás denně věnují špičkoví odborníci v různých vědeckovýzkumných ústavech.  Mnohokrát musí čelit  nedostatku  prostředků na realizaci své výzkumné činnosti, která je finančně velmi nákladná.
Tímto projektem bychom také rádi upozornili na důležitost podpory vědy a výzkumu, jako moudré investice do naší budoucnosti.

Objednejte online!

Knihu „Věnované pohádky” můžete zakoupit buď sobě, nebo věnovat a poslat s věnováním někomu, koho máte rádi a chcete mu udělat radost. Obdarovaný od vás obdrží i dárkovou kartičku s věnováním.
Zakoupením pohádkové knihy pomůžete nadaci Rakovina věc veřejná – nadace pro výzkum rakoviny naplňovat její poslání, kterým je podpora výzkumu v boji proti zákeřné nemoci.

Prolistujte si několik prvních stran knihy zde.

Více informací o projektech nadace Rakovina věc veřejná najdete na: www.vecverejna.cz

Přejeme vám hezké čtení a děkujeme za podporu.