1.  Poradíme, volejte: +420 720 561 978

Zahajujeme pro vás seriál o hubnutí po porodu s Asklepion

Zahajujeme pro vás seriál o hubnutí po porodu s Asklepion – Klinika a institut estetické medicíny. Sledujte naši maminku v cestě za vysněnou postavou!

Bříško je místo ukládání rezervního tuku. Velice často se v něm ukládá tuk i lidem se štíhlou postavou a pohybem ani dietami ho nelze zničit. Bez cvičení se věkem či po porodu povoluje i vnitřní stěna břišní, bříško se vyklene a má daleko k ideálu krásy.

Vytvarovat bříško lze správnou životosprávou, cvičením, bojem s nadváhou. To lze přirozeně jak doma samostatně, tak i odborně, medicínskou cestou, kterou v Asklepionu připraví naši nutriční specialisté podle individuálních potřeb každého klienta.

Podpořit tvar a pevnost kůže na bříšku lze do určité míry kosmetickými přípravky a terapiemi. Asklepion nabízí klientům špičkové kosmetické přípravky a tělové kosmetické programy Orlane a Phytomer, které jsou speciálně pro tyto partie vyvinuty.

Další metodou formování postavy, kterou může klient v Asklepionu absolvovat, jsou terapie pomocí speciálních tělových přístrojů. Mezi přední se řadí Bodyter, Dermosonic a Aerosonic. Všechny tělo zpevňují a nežádoucí tvar bříška redukují. Bodyter kombinuje teplo s pasivní gymnastikou pomocí elektrického proudu. Dermosonic a Aerosonic pracují na bázi vakuové masáže a kombinují ji s ultrazvukem. Vynikajících výsledků dosahujeme rovněž s přístrojem Exilis pro neinvazivní lipolýzu. Terapie pomocí všech vede velmi rychle k výsledkům podobným pravidelnému cvičení.

Budeme Vás vždy informovat o novinkách v Asklepionu, sledujte náš facebook a Instagram, již brzy Vás čeká náš příběh “reálné maminky”, která chce zhubnout po porodu.

Váš Motherbox