1.  Poradíme, volejte: +420 720 561 978

Křest Motherboxu

Tak a náš Motherbox oficiálně “vstoupil” do světa a mediálně se pokřtil v pražském hotelu Sheraton.

Jsem moc ráda, že jsme se zde sešli za účasti VIP a společně pokřtili tento nový projekt, který dává maminkám jejich zaslouženou péči a pozornost, rozmazluje je a připomíná jim, že uvnitř každé z nich je ukryta bohyně.

Děkuji konkrétně Mahuleně Bočanové, Davidu Gránskému a Lence Špillarové za moderaci a Davidovi navíc za vystoupení, při kterém opět dokázal, že má zlato v hrdle. Velice si Vážím také účasti tří sudiček Pavlíně Senič, Terezy Mátlové a Andrey Kalivodové, které pokřtily Motherbox a byly ozdobou akce. Motherbox také podpořily Dáda Patrasová, Linda Finková, Monika Trávníčková, Míša Tomešová a další budoucí maminka Markéta z Inflagranti.

Velké poděkování patří hotelu Sheraton, který se postaral o catering a krásné prostory, ve kterých jsme si mohli vychutnat celé dění. Pan Ondřej Kazda, obchodní ředitel hotelu, se osobně postaral o pohodlí hostů a zajistil personál, který nám byl celou dobu k dispozici. Za krásnou a hravou výzdobu těchto prostor stál hlavní partner akce, firma MAM. Díky ní jsme si mohli také vyzkoušet, jak se pije z dětské lahvičky a děkujeme i hlavnímu partnerovi za krásné krabičky a tašky, bez kterého by Motherbox nemohl být na světe a to firmě GIFTISIMO.

O kosmetiku se postarala značka BabySebamedLUSITO se postarali o dětský koutek s designovými sedačkami, které byly krásně barevné a doplnily tak hravý nádech křtu Motherbox. Květinovou výzdobu zajistil pan ředitel Skořepa z Orchid Flowers. O zdravý pitný režim se postaralo FRUITISIMO, díky kterému byly k dispozici čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Velké poděkování patří také fotografovi panu Radku Hensley z Yesphoto.

Motherbox se jako zdravý novorozenec oficiálně narodil dne 17.10.2016 za pomocí pana Doc. MUDr. Jana Měštáka, CSc. v hotelu Sheraton Praha.

“Ani to nebolelo.”:-)

Děkuji Vám, že jste toho byli součástí. Těším se na další oslavy “života” Motherboxu a přeji Vám, ať máte motherbožské zážitky!

Váš novorozenec Motherbox