1.  Poradíme, volejte: +420 724 556 796

Dárek, který ohromí všechny maminky!

Jsme dvě kamarádky, které otěhotněly téměř ve stejnou dobu. Všechny radosti prožíváme spolu! Přečtěte si, co o nás napsaly Tereza a Mirka….

Nedávno mi napsala kamarádka: „Něco pro tebe a Miri mám!“ A tak jsme si to vyzvedly. Musím říct, že to je neskutečná věc, skvělej nápad. Jmenuje se to Motherbox a má „to“ dělat radost maminkám! Za sebe musím říct, že u mě úkol splněn! Dokonce jsem měla na chvíli pocit, že jsem se posunula v čase a je 24. prosince a jsou Vánoce. Když jsem tu pěknou růžovou krabici otevřela, nestačila jsem zírat. V balíčku jsem našla, jak věci pro Emilku, tak pro mě.

Emi tam měla antikolikovou lahev, dva dudlíky, zvonící hračku, dětskou mycí emulzi, poukaz na plavání (s mým doprovodem pochopitelně 😉 ), jednorázové balení bio plenek, poukaz do ateliéru, kde se fotí miminka a já? Šampon s mangovým máslem, zpevňující tělový krém, poukaz v hodnotě 500,- do Lusita (originální dětské pokojíčky) a dva vouchery do SPA s relaxačním bazénem, vířivkou a parní saunou hotelu King David. Možná už teď vám v hlavě cinká pokladna a počítáte, že to musí být za pěkný ranec. Ono to je ale trochu jinak.

Více na:  Matky v nesnázích – Miri a Terez